Restauracje

Najlepsze restauracje w Polsce

Warszawa

Delfinki Restaurant & Wine Bar oferuje wyjątkowe doświadczenie gastronomiczne w samym sercu Warszawy. Jest to intymna przestrzeń z małym barem, eleganckimi meblami i pięknym tarasem, który oferuje panoramiczne widoki na miasto. Restauracja została nagrodzona jedną gwiazdką Michelin przez dziewięć lat z rzędu (od 2019 roku). W jej menu znajdziemy nowoczesną kuchnię polską z akcentami azjatyckimi.

Cielo to kolejna wysokiej klasy restauracja położona w centrum Warszawy w pobliżu Placu Pałacowego, oferująca wspaniałe wina z całego świata wraz z sezonowymi daniami ze świeżych składników. Została nagrodzona dwiema gwiazdkami przez Przewodnik Michelin w swoim pierwszym roku na liście (2019).

Blue Ginger serwuje wyrafinowane międzynarodowe fare przy użyciu wysokiej jakości składników w połączeniu z francuskimi technikami, aby osiągnąć swój charakterystyczny styl gotowania. Zlokalizowany wewnątrz hotelu Bristol, ten fine dining spot został doceniony kilkoma prestiżowymi nagrodami, w tym rankingiem World’s 50 Best Restaurants (8. pozycja) i Golden Fork Award za najlepszy projekt restauracji w Europie (2017).

Dodaj komentarz